ETKİNLİKLER

2017/2 Kahvaltılı Seminer Toplantısı

Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği tarafından düzenlenen aylık kahvaltılı semineri 08 Nisan 2017 tarihinde Adana'da yapılacaktır. Detaylı bilgi ve rezervasyon için Derneğimizle irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Devamını oku...

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Doğumla başlayıp ölümden sonra bile devam eden, ekmek kadar su kadar ihtiyaç duyulan bir çağdaş hak olan sosyal güvenlik hakları konusunda mesailerini tüm vatandaşlarımızın doğru bilgilenmesine adayan bir mesleği temsil eden Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği olarak tüm yurttaşlarımızın Sosyal Güvenlik Haftasını kutlarız.

Devamını oku...

Kahvaltılı Seminer Toplantısı

Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği tarafından düzenlenen aylık kahvaltılı semineri 05 Kasım 2016 tarihinde yapılacaktır. Detaylı bilgi ve rezervasyon için Derneğimizle irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Devamını oku...

Üyelik Aidatları

Değerli Üyelerimiz;

Derneğimizin yeni bir ivme kazanabilmesi, kurumsal alt yapısının oluşturularak, üyelerimize çağdaş, modern, süratli ve kaliteli hizmet sunulabilmesi için, öncelikle idari ve mali açıdan güçlendirilmesi gerektiği, bütün bunların realize edilebilmesi için yıllık üye aidatlarının tahsiline hız verilmesi ve bu konuda gerekli yaptırımların vakit geçirilmeksizin yürürlüğe konulması için gereki uyarılarımız internet sitemizde siz değerli üyelerimize çeşitli zamanlarda hatırlatılmak suretiyle ifade edilmiştir.

Devamını oku...